Meble przemysłowe technologia w przechowywaniu.

przez | 6 lutego, 2017

Wiele firm posiada zaplecze w formie magazynu oraz szatnie, w których pracownicy mogą założyć ubrania robocze. Aby takie pomieszczenia były funkcjonalne a ich przestrzeń wykorzystana jak najlepiej, istnieje potrzeba zakupu szafek magazynowych czy szafek szatniowych. Jest specjalne przemysłowe wyposażenie, które spełnia wszelkie normy i poradzi sobie na przykład z wagą składowanego towaru. Każdy magazyn lub szatnia powinna być wyposażona w takie meble. Szafki metalowe używane są także w biurach czy sklepach przemysłowych. Czym charakteryzują się takie meble? Sprawdziliśmy to dla was.

Estetyczne szafki metalowe nie tylko magazynowe

Szafki metalowe magazynowe ze względu na estetyczny wygląd, są dużo ładniejsze od półek z płyt wiórowych, wykorzystywana są nie tylko w magazynach, ale również w sklepach. Można je spotkać w sklepach przemysłowych, ogrodniczych, czy wielobranżowych. Regały metalowe umieszcza się również w pomieszczeniach biurowych. Są wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu segregatorów z dokumentami. Także pomieszczenia archiwalne są wyposażone w tego typu meble. Doskonale mieszczą się w nich pudła archiwalne.Szafa bhp

Zaletą korzystania z metalowych szafek jest łatwość utrzymania ich w czystości. Kurz nie osadza się tak bardzo, a jeżeli już, to jego usunięcie jest proste i szybkie. Szafki metalowe mogą być malowane farbą lub ocynkowane. Te drugie s znacznie trwalsze, bardziej odporne na wilgoć, można z nich korzystać w pomieszczeniach zawilgoconych, nieogrzewanych. Natomiast szafki malowane są mniej trwałe, dlatego nie należy przechowywać w nich ostrych przedmiotów.

Metalowe szafki BHP

W szafkach BHP przechowuje się przeważnie ubranie pracownicze. Jednak szafki te świetnie się sprawdzą nie tylko w szatniach pracowniczych, ale także w szkołach czy obiektach sportowych. Szafki te mogą mieć zainstalowane zamknięcie z kluczykiem, dzięki czemu zostawione w niej rzeczy są bezpieczne jak w sejfie. Już dawno minęły czasy, kiedy szafki BHP były szare i ponure. Istnieje możliwość zakupu szafek w różnym designu i kolorach. Takie szafki uatrakcyjniają wygląd pomieszczenia. Metalowe szafki są także łatwe w utrzymaniu czystości. Posiadają gładką powierzchnię, dzięki czemu sprzątanie w nich jest bardzo szybkie. Szafki BHP zobacz tutaj.

Szafki metalowe na narzędzia

Szafki metalowe znalazły zastosowanie również w przeróżnych zakładach warsztatowych na przykład mechanicznych. Szafki te mogą posiadać wysuwane szuflady, w których można poukładać mniejsze narzędzia oraz duże półki, w których pomieszczą się sprzęty o dużych gabarytach. Szafki metalowe są niezastąpione w warsztatach, ponieważ są bardzo trwałe i funkcjonalne. Korzystają z nich między innymi mechanicy samochodowi czy stolarze. Meble warsztatowe zobacz tu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.