Author Archives: Pan mocny

Budowa magazynu, na co zwrócić uwagę?

Hale magazynowe i magazyny przemysłowe to wielofunkcyjne budynki, które są wykorzystywane praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Na co trzeba zwrócić uwagę przy budowaniu hali? Jest to inwestycja na lata, dlatego warto by odpowiednio wybrać firmę realizującą całą inwestycję, która wykona projekt oraz całość budynku. Pracownie działające już kilka lat mogą zagwarantować terminowość i sprawność kompleksowej… Read More »

Meble przemysłowe technologia w przechowywaniu.

Wiele firm posiada zaplecze w formie magazynu oraz szatnie, w których pracownicy mogą założyć ubrania robocze. Aby takie pomieszczenia były funkcjonalne a ich przestrzeń wykorzystana jak najlepiej, istnieje potrzeba zakupu szafek magazynowych czy szafek szatniowych. Jest specjalne przemysłowe wyposażenie, które spełnia wszelkie normy i poradzi sobie na przykład z wagą składowanego towaru. Każdy magazyn lub… Read More »

Technologia w ogrodach zimowych.

Technologia a przede wszystkim wszelkiej maści automatyzacja wdziera się przebojem nawet do najbardziej tradycyjnych dziedzin życia. To o czym chcę napisać, nie jest żadną nowością, jednak popularność zyskuje dopiero, teraz gdy finansowa bariera wejścia coraz bardziej się obniża.

Nowoczesne technologie wdzierają się w coraz to nowsze dziedziny życia. Na co dzień często nie zauważamy w ilu obszarach, dochodzi do technicznej rewolucji i to na naszych oczach. Widzimy nowe modele smartphonów, samochodów pralek czy lodówek z internetem, ale już maszyny przemysłowe są dla nas często „niewidzialne„ w tej kwestii, a to właśnie przemysł poza… Read More »

Galaxy S6 – jaki jest

Minęło już trochę czasu od premiery Samsunga Galaxy S6. Jaki on jest w porównaniu do poprzednika? Moim zdaniem parametry telefonu są naprawdę świetne. Niewątpliwie jednostka jaka została zamontowana w tym telefonie jest najlepsza na rynku i daje najlepsze osiągi przy możliwie niskim poborze energii. Problemem jest natomiast fakt czego nie uświadczymy w nowym modelu producenta… Read More »

Oszustwa na Allegro

Każdy korzystający z Internetu powinien uważać na internetowych oszustów, którzy wręcz czekają na moment, w którym trafią na naiwną osobę. Chodzi przede wszystkim o fałszywe maile, które trafią do wielu osób, czy to z banków, czy na przykład z serwisów aukcyjnych takich, jak Allegro. Moim zdaniem naprawdę łatwo czasami się pomylić, gdyż w polu nadawca… Read More »

Grooveshark kończy działalność

Perspektywa potężnych kar pieniężnych zmusiła Grooveshark do wycofania się z przemysłu muzycznego. Wiadomość została podana na stronie internetowej Grooveshark i zapowiada natychmiastowe wyłączenie usługi. Wpis na stronie stwierdza, że ​​Grooveshark „nie uzyskał licencji” na oferowaną muzykę. Cały zespół Grooveshark przeprasza wszystkich użytkowników. We wpisie fani muzyki są informowanie, że mogą znaleźć legalnie muzykę w Google… Read More »